Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Відкриття меморіальної дошки Герою АТО Олексію Іщуку

Дата: 4 травня 2018 о 18:41, Оновлено 5 травня 2018 о 14:21

Відкриття меморіальної дошки Герою АТО Олексію Іщуку.

4 травня на будівлі Заслучненської ЗОШ І-ІІІ ступенів відкрили меморіальну дошку на честь Олексія Іщука, випускника школи 2007 року, який загинув при виконанні бойового завдання на Луганщині. Міна розірвалася під його ногами. Олексію було лише 27 років та серце його зупинилося назавжди.

Вшанувати пам'ять героя прийшли директор департаменту освіти і науки Хмельницької державної адміністрації Фасоля Олег Іванович, головний спеціаліст  Управління освіти, молоді та спорту Свистун Наталія Іванівна, голова Красилівської районної ради Пасічник Василь Савович, заступник голови райдержадміністрації Склоний Дмитро Васильович, голова красилівської профспілки працівників освіти і науки Снігур Володимир Іванович,  депутати районої ради Кулинич Іван Васильовоч і Шпиталюк Ганна Олексіївна, сільський голова Дьомінов Олександр Миколайович, воїни-побратими 8-го окремого полку спеціального призначення, педагогічний колектив та учні школи, громадськість села.

Рішенням 23 сесії Красилівської районної ради від 22 грудня 2017 року №11 Заслучненській ЗОШ І-ІІІ ступенів присвоєно ім’я Олексія Іщука.

Право відкрити пам’ятний  знак воїну, який виконував обов’язок перед Батьківщиною в зоні АТО  надали братові Іванові та дівчині Олексія Ірині.

Настоятель Свято-Успенської церкви митрофорний протоієрей Іван Кулинич освятив меморіальну дошку, а всі присутні помолилися за упокій душі загиблого героя. Пам'ять про Олексія, який віддав своє життя за цілісність України, всіх полеглих у війні на Сході України вшанували хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки. Багато теплих слів прозвучало цього дня на адресу Олексія . І його рідні, і друзі, і бойові побратими згадують про нього як про прекрасну людину, надійного друга і товариша, доброго і люблячого  сина. Односельчани та жителі Красилівського району  завжди пам’ятатимуть свого земляка, який був справжнім патріотом, який боровся за суверенітет і цілісність України і віддав життя за мир та спокій на рідній землі.

Вічна пам'ять Герою!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.